Spamparāde [bloks|kalendārs|spamparāde|autors]
PHz

[ autors | sc userinfo ]
[ kalendārs | MEGA!!! ]

Zibenstakas
[Paskat tik:| SpampamparādeKārtībai jābūt!Če ZandersMūziciņasOKomentiņi ]

Vecā "nauda un vara samaitā" tēma [2019-10-17|09:23]

pinjons
The study, and several that followed, came to some unsettling conclusions: as people climb the social ladder, their compassion for others declines. In fact, research has repeatedly demonstrated that high earners behave less ethically than low earners. They are more likely to make morally dubious decisions, to lie, and to cheat. All these traits, researchers found, were created in part by more favorable attitudes toward greed.
zibenstakaiekomentēt

Šonakt bija lucid dream [2019-10-17|08:54]

qgmr101
[Tagi|]
[Oma: | amused]

Ā, bet man šonakt bija lucid dream. Otro reizi mūžā. Tāds sapnis, kurā skaidri apzinos, ka tas ir sapnis, gandrīz liekas, ka esmu ir nomodā, bet pasaule līdzīga šai, bet citādāka. Much wow.
zibenstakaiekomentēt

Par "pareizumu" [2019-10-17|08:52]

qgmr101
[Tagi|]
[Oma: |busy]

На волнах Орды рубрика «Почему мы их не любим».

И ещё раз добрейшее утречко, дорогие друзья. Мы тоже соскучились. Не будем же тянуть, начнём неделю с заряда здоровой ненависти.

Это — «Ли из Америки», в миру Ли Тильман. Инфлюенсерша здоровья, гуру свекольных стейков, апельсинового сала и гороховых бургеров. Треть миллиона подписчиков в инсте, промо–коды, деньги, всё такое.

На этих выходных она призналась, что у неё всё на самом деле плохо.

Потому что у неё орторексия в запущенной стадии.

Запомним это слово. За ним скрывается очень наглядное явление.

Если коротко, то орторексия — это повёрнутость на правильном питании. Нет, не просто диета — а жёсткая, в семь оборотов повёрнутость. Это когда все мысли поглощены следующим списком важнейших вопросов:

— А съело ли я по–настоящему здоровую еду?

— А съело ли я её правильно приготовленную?

— А не слишком ли много я её съело?

— А не забыло ли я съесть специальной здоровой еды с важным микроэлементом?

— Ой, а уже вторник, а завтра нужно по графику съесть вытяжку из женских цветков метросидероса новозеландского, а он кончился, а новый я не заказало, мне кранты?

— Чем мне наказать себя за то, что вчера я съело вредный, сочащийся жиром грецкий орех?

–...Вкусно? А это вообще что такое?

На остальные переживания не остаётся вообще ничего. В каком–то смысле орторексики живут глубоко духовной жизнью — потому что не едят, а питаются. С другой стороны, перед нами самая идиотская и убогая форма духовности — потому что совершаемый ими несомненный подвиг постничества происходит не во имя Господа и даже не во имя экономии с последующей реализацией какой–нибудь лихой мечты. А во имя той самой тушки, которую они героически курощают правильной едой.

Побочные эффекты орторексии:

— пациент превращается в самозамкнутую «жопу клейна».

— друзья больного испаряются, потому что никто не любит унытиков, непрерывно передёргивающих на свою правильность

— он сидит в гордом одиночестве над контейнером пророщенных семечек кациуса

— и общается строго на форумах таких же правильных людей, поддерживающих друг друга.

Жизнь проходит сквозь орторексика в унылом облике правильной еды — причём подлая тушка продолжает естественный процесс старения, а впереди — точно так же, как у остальных — маячит крест в грядущей мгле. Общество потеряло человека, а он сам — практически самовыпилился из бытия.

...Что тут интересно. Люди, одержимые правильным самоухаживанием — они ведь не только про еду. Есть ещё десяток видов упоротых зожников, и дюжина видов сектоидов, и сотня видов граждан с другими формами острого ортозоя (не гуглите "ортозой", это мы придумали. От древнегреческого «правильная жизнь»).

Так вот: эти правильнутые пациенты иногда порой начинают приставать к обычным нам с вопросом:

— Почему вы нас не любите?

Ответ прост как бутик с колбасой.

— Потому что любить вас не за что.

Они прореха на человечестве — и более того: прореха на самих себе. Они самодовольные дыры, гордящиеся своей чистотой и прозрачностью. От них никакого проку окружающим — тем более что в последние годы они норовят и зарабатывать не каким–нибудь честным трудом, а тем, что инфицируют своей блудой остальных.

Ну их к чертям.9

[Орда] — родная, злобная, твоя
zibenstakaiekomentēt

[2019-10-17|07:43]

teja
Bailes no mēbelēm
zibenstakaiekomentēt

[2019-10-17|03:06]

khosmos
[Tagi|]

Man liekas nenormāli smieklīgi, ka mans kaķis mēģina atmūķēt skapīti ar nagiem, khhhzzz, khhhzzzz
Vispār ne velti viņš ir nosaukts par fon Ķeksi.
Mūķrausis!
zibenstakaiekomentēt

[2019-10-16|15:09]

daria
dazhreiz es juutos pilniigi neadekvaata un ko gan es vispaar saprotu
kad mani uznjeema UW, pirmos meeneshus es murgoju, ka uni apsargi ielauzhas klasee un izvelk mani ar visaam parpalaam aaraa, kliegdami, ka man nav ko mekleet css programmaa
toreiz es to noveelu uz gruutnieciibu. Spilgtaaki sapnji un whatnot.
bet tagad atkal ik pa laikam es juutos tieshi taapat
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

[2019-10-16|23:59]

helvetica
Hehehe, cibas klasiķu zelta fonds:"Nekāda mērķa man nebija, karjera man vienkārši nejauši uzkrita uz galvas, gluži kā sešpadsmitgadīgiem poļu vidusskolniekiem turpmāk arvien biežāk nejauši uz galvas uzkritīs ģimenes laime."
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

[2019-10-16|23:48]

santech
Tā ir, kad sapriecājas par bildīti. Nu labi, granīta, īsta granīta versiju būs vēl jāpameklē. Jo par tādu cenu diezin vai un svaru tā viegli varētu dabūt. Tāpēc cerēsim, ka sveķi būs kaut mazliet granīta izturībā.
zibenstakaiekomentēt

[2019-10-16|22:39]

santech
Ziemassvētku vecītis nokavēja. Atradu jebajā granīta piestiņu. Glavenais, lai neizjūk lietošanas procesā. un pie viena atradu to, par ko biju domājis, ka varētu atrast vai uztaisīt. Respektīvi - karbonādes klapēšanas āmura vietā parasti tika pielietota dakšiņa, lai gaļas gabalu uztaisītu par katu ko līdzīgu karbonādei. Atradu kaut kādu spaidāmu brīnumu ar asumiem. nevaru vien sagaidīt, kad varēšu likt lietā. Un tad to karbonādi nobērt ar piestiņā sataisītu garšvielu maisījumu.
Bet - šī visa iemesls ir uz pannas. Rīt būs ko darbā apēst. Bet sīpoliņus gan noriju visus jau tagad. Tik perfekta konsistence sen nebija baudīta.
biužas )
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

Džilindžera pēdējā izrāde [2019-10-16|23:09]

wowow
[Tagi|]

Kas tas bija un kā to iespējams atredzēt?
(arī netriviāls vingrinājums kopbūšanā ar citu manas tautas segmentu)
Pēc tam ļoti prasījās iedzert un bija nepieciešams noskatīties pāris sērijas Big Bang Theory, tīri tā, garīga līdzsvara atgūšanai.
zibenstakaiekomentēt

Ātrāk tas pilnmēness beigtos... [2019-10-16|22:38]

pavisam
Ir sapņi “parastie”, kuros brien, lien, cīnies, kāp, spārdi. Nu normāli tādi - pamosties un tik brien, lien, cīnies, kāp, spārdi.
Un tad ir tādi, kuros viss ir forši. Pamosties viss tāds laimīgs, piemiegtām acīm, izstaipies, un tad īstenība lēnām izgraužas cauri dmadzeņu garozai.
Otrie, protams, foršāki, bet pirmie mazāk traumē.
zibenstaka7 komentiņi|iekomentēt

Jelgava 94 kino [2019-10-16|21:25]

telefontubbie
"grāmata ir, teātris ir, filma ir, a kas tālāk - balets?opera?hahah!"
***
Filmā bija daudz frāzes par iešanu dirst un visādi geju tipa joki. Nolupušas tapetes ,vecas rozetes un grāmatu plaukti, vienā kadrā bija tālā stūrī The kelly family plate vai plakāts, visādas detaļiņas. Jauki bija redzēt Villa medem no iekšpuses (ja vien tiešām tur bij filmēts, aplupušās kolonnas baigi smukas).
Gan jaunais, gan vecais Jānis filmā bija totāli durņi/nūģi, psc. :D
Man tā filma vienkārši bija jāredz, jo mans pirmais boifrends izskatījās pēc ķipa metālista un spēlēja smagās mūzikas grupā. Vēl tagad atceros, kā smaržoja viņa ādas jaka. :) Man bija pirmās kerzas un džemperītis ar kniedēm vēl pirms es ar viņu iepazinos. Tos zābakus es pirku 2006.gada septembra beigās vai oktobrī. Es esmu kapos vairāk dzērusi tēju nekā alkoholu, bet jā, kaut kāda laika nosišana metālistu gaumē man ir bijusi, vismaz kā to atveido filmā tieši dzeršanas sakarā. Esmu dzērusi uz 9stāvu mājas jumta tad, kad vēl neaizrāvos ar fotografēšanu, man šķiet, ka tas pilnīgi un noteikti bija 8.klasē. Bija reāli līdzīgi tā kā tajā filmā, ka tika nomesta no jumta lejā pudele, es to pudeli nemetu, bet klasesbiedrenes māsa, diezgan ķerta un funny meitene. Es sadusmojos uz to meiteni, jo es domāju par sekām - a ja nu tur kāds lejā būtu gājis tajā brīdī? Palaimējās, ka neviens negāja, bet es biju reāli dusmīga. Nu rēcīgi, ka filmā šis tas ir ļoti līdzīgi pašai dzīvē gadījies un kā vispār tas Jānis filmā izskatās tāds kā drusku iemaldījies koncertā, kaut kādā ziņā tā bija arī man.
Es nezinu, vai man būtu baigi interesantāki vai labāki tīņu gadi, ja es nez, spēlētu klavieres vai ietu dejošanas pulciņā. Daudz lasīju grāmatas kā filmas galvenais varonis Jānis, domāju un iekūlos viss kaut kur, tā vienkārši bija interesantāk un es neko nenožēloju, absolūti neko. Es kaut kad pirms vairākiem gadiem lielveikalā sasveicinājos ar meiteni, kas mani stutēja, kad pirmoreiz dzēru šņabi. :D Viņa toreiz ģērbās garā ādas mētelī un krāsojās gotiski, lai gan kā cilvēks bija ļoti, ļoti gaišs un draudzīgs. Un ar vēl vienu čiku, ar ko arī dzēru kaut kad šņabi, pirms daudziem gadiem spēlējām badmintonu mežā kaut kur aiz purčika trolejbusu galapunkta. Nu tā filma, es nez, kaut kā uzsit atmiņas par kaut ko baigi tālu, bijušu un izbijušu.
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

The teachers of the purpose of existence [2019-10-16|21:45]

kants
[Tagi|, ]

pabeidzu rakstīt vērtējumus Eiropas zinātniskajiem projektiem (pirmajiem mūžā). izrādījās ne tikai intelektuāli un finansiāli, bet arī emocionāli vērtīga pieredze:
1) pazemība. šķita, ka es rakstu labi, bet te redzēju daudz detalizētākus, pārdomātākus, patiesi jaudīgākus darbus. tādus no sirds un nozares (glvk.).
2) bailes/vaina? vērtējumi man arvien atgādināja maksimu 'live by sword, die by sword', laikam no mīļā Lūkas. kāds tāpat vērtē/s manus projektus. vai tas mani neietekmē? konkrētajā programmā tiek finansēts ca katrs 8. es izvērtēju deviņus - 1 reāli prasījās nobradāt, pārējiem lielākoties spēju uzrakstīt tikai pozitīvās puses. visi tik ļoti pārdomāti, detalizēti, jaudīgi. esmu statistiski neadekvāts. es tik labi vēl nespēju. esmu viltvārdis.
3) cieņa. Latvijas zinātnieku vadošā attieksme ir 'moaning and bitching'. es arī agrāk tā jutos - ka projekts ir formalitāte, jo Man Pienākas finansējums Manam Foršajam Pētījumam. bet šeit cilvēki, galvenokārt sievietes (?!), sit no visa spēka, bez atlaidēm, jūtami - (lielākoties) labāko, ko spēj.
zibenstaka7 komentiņi|iekomentēt

[2019-10-16|21:16]
avralavral
Senatores boni viri senatus mala bestia.
"Senatori - krietni vīri, senāts - nejauks zvērs"

(piedēvēts Ciceronam)
zibenstakaiekomentēt

[2019-10-16|21:13]

santech
ja man jautātu, kas man tieši šobrīd dzīvē pietrūkst, tad es teiktu, ka piesta. nu - tā granīta bļoda ar piestu, lai var, piemēram, koriandra bumbiņas saberzt. jo sieva atnesa riktīgu kilogramu cūkgaļas. un pamanīju koriandru garšvielu kastē.
jāpameklē jebajā vai kur tā stampapiesta.
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

[2019-10-16|18:30]

_re_
12 min pēc sapulces sākuma skolotājs - nu tas arī viss. jautājumi?

jautājumu sadaļa izvērsās uz 16 min
zibenstakaiekomentēt

[2019-10-16|18:02]

martcore
... ) </div>
zibenstakaiekomentēt

strādnieki - nesēji [2019-10-16|17:58]

pajautaa

[kants]
[Tagi|]

kur var nolīgt cilvēkus, kas nones no 4. stāva būvgružus un uznes būvmateriālus?
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

[2019-10-16|17:56]

anonymous
Pirmoreiz pēc 46 gadiem gulēju ar mammu apskāvies. Žēl tikai, ka slimnīcā.
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

[2019-10-16|16:41]

teja
it finally got me - esmu 3reiz raudājusi pēdējo 5 dienu laikā par to, ka šī planēta mirst.
mēs mirstam.

bet nevajag iedomāties, ka dzīvība ir viss.
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

braukājamais
[ tu aplūko | pašu svaigumiņu ]
[ aidā pa šoseju | vecumiņš ]